فال هفته ۲۸ خرداد لغایت ۴ تیر ۹۰


 

فروردین

در این هفته شما در این رویا به سر می‌برید که برای دست یافتن به ﺁرزوهای بزرگ باید از گذشته و از زمان‌هایی خیلی دورتر تلاش می‌کردید و در حال حاضر برای این کار بسیار دیر است، اما لازم است بدانید هیچ گاه دیر نیست، شما حتی از همین امروز نیز می‌توانید کارهایتان را ﺁغاز کنید.

شما به دلیل این که فرد یا افرادی با شما در صحبت‌هایتان موافق نیستند، به همین دلیل این موضوع باعث شده است که شما تا حدودی گوشه گیر شوید، در مورد تمایلات و خواسته‌های درونی‌تان بیش از حد با دوستان‌تان صحبت می‌کنید و بهتر است این کار را ترک کنید.

 ارديبهشت

شما زندگی را بیش از حد ساده و سهل گرفته‌اید، به همین دلیل مشکلاتی ممکن است برایتان پیش بیاید.

به صحبت‌های دیگران خیلی اهمیت می‌دهید و از خودتان اراده‌ای ندارید، بخصوص اگر شخصی باشد که شما او را دوست داشته باشید در این صورت بدون هیچ گونه چون و چرایی صحبت‌های او را قبول می‌کنید.

این هفته با احتیاط بیشتری رفتار کنید زیرا ممکن است راه زندگی شما به خاطر این کوتاهی‌تان تغییر کند.

 


خرداد

در این هفته هنگامی‌ که شخصی به شما موضوعی را میگوید یا رفتاری انجام میدهد که از رفتارش ناراحت شده‌اید ، به شدت عصبانی شده و دیگر قدرت کنترل خود را از دست می‌دهید.

بهتر است به خود مسلط باشید و به سادگی، صحنه زندگی را ترک نکنید.

در این روزها کمی خود خواه میشوید و اطرافیان‌تان را که برای شما زحمات فراوانی را متحمل شده‌اند را به سادگی فراموش میکنید ، شما مدیون ﺁنان هستید پس به ﺁنها نیز اهمیت بدهید.

 


تير

در این هفته زندگی اجتماعی و حرفه‌ای شما با مشکلاتی مواجه خواهد شد، مشکلاتی که حتی فکرش را هم نمیکردید.

شما برای این که جرات و اعتماد به نفس خود را زیاد کنید عادت کرده‌اید که در کارهایتان کمی مستبدانه عمل کنید اما بهتر است این کار را ترک کنید زیرا دوره مستبدانه بودن گذشته است.

برای این که افرادی که زیر دست شما هستند یا حتی همکاران‌تان، به صحبت‌هایتان عمل کنند باید با ﺁنها یکی باشید نه این که بین خود و ﺁنها جدایی بیافکنید.

 


مرداد

شما در هفته گذشته دچار حالت‌هایی از افسردگی شده بودید البته در حال حاضر نیز کمی این حالت را حفظ کرده‌اید اما نسبت به هفته گذشته‌تان این حالت در شما کاهش پیدا کرده است.

شما اغلب به نصیحت‌های دیگران عمل می‌کنید و موفقیت‌هایی که تا کنون کسب کرده اید نیز تا حدودی به همین دلیل است.

در این هفته برای این که کاری را ﺁغاز کنید به دنبال هیچ محرکی نباشید، شما باید خودتان این محرک را در خودتان بیدار کنید.
شهريور

در این هفته شما به دنبال شروع کسب و کار یا فعالیتی هستید که شما را تا حدودی از محیط خانه دور کند و بیشتر وقت خود را در محیط بیرون بگذرانید اما به نظرتان این کار غیر ممکن میرسد چون احساس می‌کنید در محیط خانه به شما احتیاج دارند به همین دلیل تا حدودی بر سر دو راهی قرار گرفته‌اید.

نگرانی شما بی مورد است زیرا شما دارای توانایی فوق العاده‌ای هستید که می‌توانید بین فعالیت‌های بیرون و داخل منزل‌تان به راحتی تعادل برقرار سازید.

مهر

در این هفته  شما میخواهید کارها و فعالیت‌های تازه‌ای را ﺁغاز نمایید اما برای این کارها جرات و جسارت لازم را ندارید.

بهتر است بدانید تمام افرادی که موفق شده‌اند ﺁنها نیز مثل شما روزی جرات شروع و استارت کارها را نداشتند و با این که می‌دانستند در مشکل هستند و از ﺁینده‌شان خبری نداشتند، اما کار را ﺁغاز کردند.

در این هفته رازهایی را که در قلب خود دارید و فقط مختص به شما میشوند را با اشخاص دیگر در میان نگذارید زیرا ممکن است به ضرر شما تمام شود.
آبان

شما در تصمیم گیری‌های مهم زندگی خود نقشی زیادی ندارید ؛ یعنی یا این تصمیمات برای شما گرفته می‌شود یا این که خودتان تمایلی ندارید برای ﺁینده‌تان برنامه ریزی کنید به همین دلیل هر حرفی را که بقیه به شما میگویند برایتان تفاوتی ندارد که صحبت‌هایشان درست باشد یا نادرست فقط ﺁنها را اجرا می‌کنید.

این قدر بی انگیزه به کارهایتان ادامه ندهید برای ادامه زندگی‌تان باید انگیزه داشته باشید تا موفق شوید ، در این هفته در انتظار یک موقعیت کاری خوب باشید.

 


آذر

شما در این هفته استرس‌های فراوانی را در قلب خود احساس خواهی کرد و به همین دلیل نمی‌توانید کارهایتان را انجام دهید و بسیاری از کارهای شما ناتمام خواهند ماند.

مهم این است که در تمام تصمیماتی که می‌گیرید موفق شوید ؛ مهم این است که شما تمام تلاش خود را برای پیشبرد کارهایتان انجام داده‌اید.

 


دی

در این هفته ممکن است در طی صحبت‌هایی که با دیگران دارید در مورد نتیجه و تاثیرات ﺁن نگران شوید و به همین دلیل در بیشتر مواقع سکوت احتیار کنید.

بهتر است تا این حد به نتیجه موضوعات عنوان شده بدبین نباشید زیرا با بد بینی که دارید بسیاری از شانس‌های خود را از دست خواهید داد ؛ با قاعده‌های زندگی هم گام شوید.

 


بهمن

در این هفته در روابط خانوادگی خود تا حدودی دچار مشکل خواهید شد و به همین دلیل بسیار ناراحت و غمگین میشوید و دیگر توان و قدرت ادامه کارهای اجتماعی‌تان را ندارید.

شما به خانواده‌تان بیش از حد اهمیت می‌دهید تا حدی که تمام منافع، هیجانات، خوشبختی‌های خود را به خاطر ﺁنها به هدر داده اید و خود را از تمام ﺁنها محروم کرده‌اید ؛ بین زندگی خودتان و زندگی اعضای خانواده‌تان تعادل برقرار سازید.اسفند

در این هفته شما مدام به خود امیدواری می‌دهید که حتما فردا بهتر از امروز است، اینکه شما به ﺁینده‌تان امیدوار هستید بسیار مثبت و انگیزه ساز است اما لازم است که گام‌های مثبتی را نیز در این مسیر بردارید.

شما تا حدودی سطحی بین شده‌اید ؛ تنها تفکر در رابطه با مسائل و مشکلات راه حلی را پیش پای شما نمیگذارد باید برای این کار قدم‌هایی را بردارید و فعالیت‌هایی را اجرا کنید.


>>>>>>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<

“ بیست و هشتم خرداد تا سوم تیر ماه یکهزار و سیصد و نود هجری شمسی”

 

 

فروردین

با پایان یافتن این هفته ماهی پر از شانس و برکت برایتان آغاز خواهد شد. بهتر است کمی به سمت معنویات روی آورید و دنیا را طوری دیگر ببنید در اینصورت به طور قطع آرامش و لذت بیشتری را در زندگی احساس خواهید کرد. بهترین کار برای شروع آن است که کمی از درآمدتان را خرج کمک به افراد فقیر و یا شرکت در یک برنامه ی خیریه کنید.

اردیبهشت

هفته ای پر از ایده های تازه و برنامه های جدید را آغاز خواهید کرد و تغییرات و تحولات زیادی در شخصیت و زندگی تان رخ خواهد داد که بسیار هیجان انگیز خواهد بود، از نشانه های اطرافتان برای پیدا کردن راه های جدید استفاده کنید، این نشانه ها شما را به سمت بهترین ها هدایت می کنند. روز یکشنبه ی این هفته را ریسک نکنید و محتاطانه رفتار کنید.

خرداد

سعی کنید انتظار بیشتری از خودتان داشته باشید، بیشتر تلاش کنید و همیشه به دنبال پیشرفت باشید. ماندن در یک سطح (چه در کار و شغل و چه در زندی) زندگی را بسیار خسته کننده و آزار دهنده می کند. در روزهای پایانی هفته روابط اجتماعی و دوستانه ی شما بهتر می شود و دوستان جدیدی پیدا می کنید، بیشتر مواظب روابط خانوادگی خود باشید و به هر بهانه ای در کنار آنها باشید.

تیر

در این هفته سطح انرژی شما بسیار بالا خواهد رفت و هم چنین روابط عاطفی و عاشقانه شما نیز بسیار خوب خواهد شد. به خانواده خود بیشتر اهمیت بدهید و اوقاتی را با آنها بگذرانید. پیشنهاد ما به شما یک مسافرت چند روزه در کنار خانواده است در روزهای پایانی هفته یک ملاقات مهم کاری خواهید داشت که برایتان موقعیت شغلی و مالی خوبی به ارمغان می آورد.

مرداد

در پایان این هفته و با شروع ماه جدید درهای شانس و انرژی به روی شما باز می شوند و حدوداً دو هفته شا در سطح خوبی از شانس و انرژی قرار خواهید داشت. بهتر است به سلامتی و زیبایی خود اهمیت بیشتری بدهید. ورزش کردن راه مناسبی برای حفظ سلامتی است. با بهتر شدن روحیه تان در پایان این هفته می توانید امور شغلی و اقتصادی تان را بازنگری کنید و برای بهتر شدن آنها برنامه ریزی کنید.

شهریور

کار روزانه و مسئولیت های روزمره ی شما در این هفته بیشتر می شود و روزهای پر مشغله و خسته کننده ای را در پیش رو خواهید داشت. معاشرت با دوستان و تفریحات دسته جمعی می تواند این کسالت را برایتان کم تر کند. تعطیلات آخر هفته را خوب استراحت کنید و برای از بین بردن مشغله ذهنی به مطالعه و تفکر بپردازید.

مهر

در این هفته سطح انرژی شما به شدت کاهش خواهد یافت، با استراحت و تفکر و انجام ریلکسیشن کمبود انرژی خود را می توانید تا حد زیادی جبران کنید. اگر احساس می کنید که حل کردن مشکلاتتان و یا پیدا کردن راه حل برای آنها سخت شده می توانید از یک فرد مورد اعتماد راهنمایی بگیرید. با شروع هفته ی بعد سطح انرژی شما به حالت اولیه باز خواهد گشت.

آبان

تا یک ماه دیگر (حدوداً 4 هفته) سعی کنید بیشتر پس انداز کنید و از خرج های بیهوده خود کم کنید. چرا که یک سرمایه گذاری مهم را در پیش رو دارید. با توجه به سطح بالای انرژی شما در این هفته پروژه های نیمه تمام خود را تمام کنید و از بین بقیه نیز آنهایی را که مهم ترند شروع کنید، صبورتر باشید و اجازه ندهید مسائل کوچک موجب ناراحتی شما شوند.

آذر

به نشانه های اطرافتان توجه کنید و سعی کنید با کمک آنها اهداف و برنامه هایتان را بر هم منطبق کنید، در روزهای پایانی این هفته و با شروع ماه جدید تغییرات مثبتی در زمنیه کاری شما ایجاد می شود. این روزها منتظر یک دوست قدیمی باشید، ممکن است این دوستی در همین روزها تبدیل به یک عشق عیمق شود!

دی

در این هفته احتمالاً مشکلاتی در روابط خانوادگی دارید و اوضاع منزلتان کمی به هم ریخته است، شما می توانید با خونسردی و حفظ آرامش جو خانه را بهتر کنید و با ایجاد جلسات خانوادگی اجازه ندهید مسائل کوچک تبدیل به مشکلات غیر قابل حل شوند. تعطیلات پایان هفته را فقط و فقط به استراحت اختصاص می دهید، این کار سطح انرژی شما را در تمام طول هفته بعد بالا نگه می دارد.

بهمن

بعد از چند هفته خستگی و کار زیاد این هفته نسبتاً آرام و سبک خواهد بود پس به کارها و مسائل شخصی خود رسیدگی کنید و خودتان را برای اتفاقات خوب و لذت بخش این هفته آماده کنید. د راین هفته منتظر آمدن کسی باشید که تغییرات اساسی در زندگی شما می دهد و شما را به رویا های دوران کودکی تان می رساند.

اسفند

شانس مالی خوب شما در این هفته نباید باعث ولخرجی شما شود، ای پول ها را پس انداز کنید تا در مواقع لازم بتوانید از موقعیت ها استفاده کنید. اجتماعی تر باشید و در مهمانی ها و جشن ها حضور پیدا کنید. در پایان ای هفته و یا در اوقات فراغت تان برنامه ریزی کنید و برنامه های روزمره تان را با دقت سازماندهی کنید.هفته پارسی

+ نوشته شده توسط فالگیر در یکشنبه بیست و نهم خرداد ۱۳۹۰ و ساعت ۱۲ بعد از ظهر |