فال و طالع بینی روزانه (3) دوشنبه 2 اردیبهشت ماه 1392

-----===================================-----

فروردین

اين عشق نهايتا ثمر مي‌دهد و به كسي كه دوستش داري مي‌رسي. به شرط آنكه از هيچ كوشش در راه آن دريغ نكني. كسي را دوست بدار كه تو را فقط به خاطر خودت بخواهد.

بيماري‌هاي بزرگ از يك سرماخوردگي كوچك شروع مي‌شوند. پس مراقب سلامتي‌ات باش.اردیبهشت

تمايل داري خبري را پيش از اينكه تحقيق كرده باشي، باور كني. اين شتابزدگي خطرناك خواهد بود و بايد در مورد هر خبري كاملا تحقيق كرده و سپس تصميم گرفت. به اين ترتيب مشكلات كمتري پيش مي‌آيد.

يك سهل‌انگاري تو را دچار بحران خواهد كرد. بايد مراقب باشي و از فرصت‌هاي خوب كاري يا تحصيلي به نفع خودت استفاده كني.خرداد

از دوستي‌هايي بايد ترسيد كه هر روز به رنگي است. كساني مقاصدي را پشت دوستي‌هاي خود پنهان مي‌كنند، كه شناخت آنها دشوار خواهد بود. به هر حال بايد هميشه مراقب بود.

اگر وقت داري مي‌تواني در كلاس‌هاي مورد علاقه‌ات ثبت‌نام كني. به اين صورت هم معلومات و اطلاعاتت بيشتر مي‌شود و هم روحيه‌ات عوض مي‌شود.

با خوردن غذاهاي مقوي و كم‌كالري مي‌تواني شادابي و سلامتي‌ات را حفظ كني.

وضع مالي تو خوب است. مي‌تواني با احسان و بخشش مادي اين شادماني را تكميل كني. در راه خير هر كس به اندازه توان خود كمك مي‌كند و از منافع مادي و معنويش بهره مي‌گيرد.تیر

هميشه زندگي عاطفي انسانها در حال تغيير و دگرگوني است. اگر اين تحولات نباشد، زندگي ما شكل نمي‌گيرد پس به جاي گله و شكايت و غصه خوردن خودت را با اين تحولات هماهنگ كن و سعي كن خودت در تغييرات عاطفي زندگيت نقش داشته باشي.

به جاهاي مختلفي مي‌روي و در هر كدام با دوستان تازه‌اي آشنا مي‌شوي. هم در زندگيت تغييرات خوبي ايجاد مي‌شود و هم اين آشنايي‌ها باعث مي‌شود به تجربه و شناخت‌هايي مي‌رسي كه براي آينده‌ات بسيار مفيد است.

بهتر است كار تو با علاقه و خواسته‌هاي درونيت هماهنگ باشد. فقط سود مالي مهم نيست. مي‌تواني راه‌ها و كارهاي مختلفي را امتحان كني و در نهايت كاري را انتخاب كني كه با روحيه تو سازگار باشد.مرداد

اينكه تو نگران آينده هستي خوب است اما حساسيت بيش از حد، تو را از فكر كردن درست و دقيق بازمي‌دارد. بايد اول اين استرس و نگراني بيهوده را از خود دور كني تا بتواني با آرامش فكر كني. اين تصميم بزرگي است و احتياج به فكر عميق همراه با آرامش دارد.

افكار پراكنده و بي‌برنامه بودن تو نه تنها مشكلي را حل نمي‌كند بلكه بحران مالي‌ات را افزايش مي‌دهد. با يك تصميم و نگرش درست و بررسي اوضاع كنوني، مي‌تواني راه‌حلي براي اين مشكل بيابي.شهریور

بايد هر كسي و يا هر چيزي را كه زندگي عاطفي تو را دچار تنش مي‌كند، از خودت دور كني. در راهي قدم بگذار و به كسي عشق بورز كه قابل اعتماد باشد. تا در مورد قصد و نيت كسي مطمئن نشدي، او را به قلبت راه نده.

اخبار خوشحال كننده و ديدارهاي سودمندي در انتظار توست. روش زندگيت را عوض كن تا از اين حالت تنش و التهاب خارج شوي. بايد به آينده‌ات اميدوار باشي.

ممكن است در حال حاضر بحران مالي داشته باشي اما نبايد بترسي چون اين بحران كوچك به زودي حل خواهد شد. اينگونه مشكلات در حدي نيستند كه بتوانند اراده تو را به شكست بكشانند. با تلاش و اعتماد به نفس قطعا به نتيجه مطلوب خواهي رسيد.مهر

اگر متاهل هستي روابط تو با همسرت بسيار ايده‌آل و خوب خواهد شد و اگر با كسي دوست هستي روابط حسنه است! با بعضي رفتارها و حرفهاي خود نبايد اين رابطه را از بين برد. بايد مراقب بود كه اين چيني نازك عشق ضربه نخورد و نشكند!

براي تحقق خواسته‌هايت به پشتوانه مالي و مادي نياز داري. پس بايد در درجه اول امكانات آن را فراهم ساخت و سپس دست به كار شد.آبان

نبايد هر چه كه مي‌شنوي باور كني چون در اين صورت به كسي ستم خواهي كرد كه شديدا تو را دوست دارد. به چشمهايي كه از زندگي عزيزتر هستند بايد اطمينان داشت و فريب شيطان را نخورد.

تا پايان روز احساس خوشبختي خواهي کرد چون بعضي امور، که فکرت را مشغول کرده بود، روبراه مي‌شود. در يک ميهماني خبرهاي اميدبخشي خواهي شنيد.

به طور متوسط هر فرد حداقل به مدت نيم ساعت در روز به ورزش هوازي با شدت كم (پياده روي، باغباني، كار در خانه) و ورزش هوازي با شدت متوسط (پياده روي تند، حركات موزون، دويدن، شنا) نيازمند است. تو در چه مرحله‌اي هستي!!!

بايد تغييراتي اساسي در زندگيت ايجاد كني. ركود و يكنواختي خلاقيت تو را از بين مي‌برد. هميشه بايد به فكر پيشرفت باشي.آذر

در سايه يك رفاقت و دوستي خوب و صميمانه مي‌توان سال‌ها آرامش داشت و خوش بود. مواظب باش با بي‌توجهي و سربه‌هوايي‌ات اين موقعيت را از خودت نگيري.

با حركت و پويايي وجودي، تو هميشه در حال انجام دادن كار تازه‌اي هستي. اين مساله زندگي تو را از حالت يكنواخت و كسل‌كننده درمي‌آورد و تنوع را به زندگيت برمي‌گرداند.

مراقب سلامتي خود باش و قدر آن را بدان. به جاي تخريب بدن سالم و تندرستت، بايد از آن مراقبت كني.

پس از اين بحران، وضعيت مادي تو بهبود خواهد يافت. گرچه تا آن زمان هنوز راه درازي در پيش خواهد بود اما مطمئن باش كه آينده درخشاني در انتظار توست و به آن دست خواهي يافت.دی

دوستي تو را دعوت مي‌كند اما امكان پاسخگويي براي آن وجود ندارد. فاصله‌اي كه بين تو و او برقرار شده مانع از آن مي‌شود كه بتوان پاسخ مثبتي داد. بايد صبر كرد تا با تغيير اوضاع و احوال اين فاصله برداشته شود.

شايد با رفتن به يك مسافرت بتوانيد تا مدتها خاطرات قشنگي داشته باشيد. كمي به خودتان برسيد و تفريح كنيد. مطمئنا به كسي برنمي‌خورد!!!!

بهتر نيست به جاي خوردن روزي يك مشت قرص و دارو!!! آب ميوه بخوري و كمي به اعصابت مسلط باشي. شايد اينطوري روز رو بهتر شروع كني.

موفقيتي بدست مي‌آيد كه سود مادي خوبي راه به همراه خواهد داشت. با اين موفقيت مي‌تواني به بخشي از آرزوهاي خود برسي و براي بخش ديگر تدبير تازه‌اي انديشيد.بهمن

اگر اين فرصت ادامه داشته باشد به يك بن‌بست مي‌رسي. پس تا هنوز فرصت باقي مانده، بايد راههاي تازه‌تري را تجربه كرد. شايد به نفع تو باشد.

در تدارک يک ميهماني هستي. ديدار يك دوست قديمي و تداعي خاطرات با او جالب و سرگرم كننده است. 

اين همه سستي و بي‌حالي از چيه؟؟؟ پيشنهاد مي‌كنم كمي تندتر از هميشه راه برو و سريعتر روي پله‌ها حركت كن. مهم نيست اگر زمان پياده‌روي دستهايت را در هوا پچرخاني چون اين بخشي از ورزش است. به اطرافت توجه نكن!!!

بايد سعي كني از نظر اقتصادي خودكفا باشي. با كمي تلاش و استفاده از استعدادهايت مي‌تواني موفق شوي.اسفند

از طرف كسي برخوردها و عكس‌العملهايي مي‌بيني كه حاوي پيام مهمي است اما تو به همه آنها بي‌اعتنايي و درگير كارهاي خودت هستي!! تا وقت هست از اين موقعيت بي‌نظير استفاده كن. اگر روزي اين اين پيامها قطع شود قابل جبران نخواهد بود و تو كاملا تنها مي‌شوي.

يک برنامه و يا کارت روي غلطک مي‌افتد. اگر به کارهاي هنري و ورزشي مشغولي، در يک رقابت با موفقيتهايي روبرو مي‌شوي.

در وعده‌هاي غذايي‌ات از سبزيجات، بيشتر استفاده كن. سبزيجات بهترين ميان غذا هستند.

پس از تلاش زياد به يك سود تجاري مهم خواهي رسيد. هوشياري خود را حفظ كن و وظايف اصلي خود را در نظر داشته باش تا اين سود هميشگي شود.گرداوری:         Ghazalak69.Blogfa.com                   FunFal.com+ نوشته شده توسط فالگیر در دوشنبه دوم اردیبهشت ۱۳۹۲ و ساعت ۰ قبل از ظهر |