فـال روزانه  1391/11/24فال روزانه متولدین فروردین

امروز روزی عالی برای انجام هرگونه تحقیق و پژوهش است زیرا قوه تمرکز شما عالی است. به علاوه، شما بر جزئیات اشراف ندارید و بر روی وظایف خود تمرکز می کنید. امروز چیزی یاد می گیرید که از لحاظ مالی به شما کمک می کند.

پیش بینی روابط شما: امروز زمان خاصی است و عشق می تواند تبدیل به ماجرایی جالب شود. اگر اخیراً گام هایی به سمت رابطه ای جدید برداشته اید، امروز متوجه می شوید که توانسته اید فرد خاصی را به درون زندگی تان جذب کنید و کشف های جالبی انجام دهید.

پیش بینی شغل شما: امروز کارتان را زود تمام کنید. یکی دو ساعت زودتر بیدار شوید و از این زمان ارزشمند بهره ببرید. در این ساعات اولیه صبح می توانید مفید باشید. فال روزانه متولدین اردیبهشت

با افراد بزرگتر و باتجربه تر و عاقل تر مشورت کنید زیرا قطعاً از پند و اندرز آنها بهره خواهید برد. روز خوبی برای استفاده از افکار آنها است، ولی تصمیمات مهمی نگیرید و در مورد چیز مهمی توافق نکنید. تا فردا صبر کنید. فقط بانک داده های خود را تکمیل کنید.

پیش بینی روابط شما: امروز فرصت شروع یک ماجرا را خواهید یافت. این تأثیر عمیقی بر روی ایده های شما و نحوه نزدیک شدن به رابطه ها خواهد داشت. می توانید در روزمرگی گیر کنید و کارها را به روال قدیم انجام دهید یا تصمیم بگیرید که امروز اولین روز رابطه شما باشد.

پیش بینی شغل شما: امروز خیلی استرس خواهید داشت، زیرا افراد دور و برتان بر شما فشار می آورند. دیگران هم انرژی فراوانی دارند که به شما هم منتقل می شود. سعی خودتان را بکنید تا مسائل چرند را از واقعیت های درست جدا کنید.فال روزانه متولدین خرداد

امروز گفتگو با افراد ذینفوذ – رئیس، والدین، معلمین و افراد بسیار مهم – احتمالاً در مورد مسائل عملی خواهد بود. جاه طلبی شما برانگیخته شده است و می خواهید تأثیر خوبی بگذارید. با این حال، اگر تصمیم مهمی پیش آید، باید جواب خود را به فردا موکول کنید. 

پیش بینی روابط شما: امروز فرد جالبی را ملاقات می کنید. نه تنها ظاهر او جالب است، بلکه گفتار او هم دوست داشتنی است و ایده های جذابی دارد. دوست دارید صحبت خود را متوقف کنید و به حرف های او گوش دهید. چیزی می شنوید که به نفع شماست.

پیش بینی شغل شما: امروز ایده های قوی خود را کنار بگذارید و نسبت به افراد دور و برتان گشاده رو باشید. اگر فقط در یک نوع تفکر گیر کنید، احتمالاً نکته ارزشمندی را فراموش می کنید. فکر نکنید که روش شما تنها روش درست است.فال روزانه متولدین تیر

امروز مطالعه بر روی هر موضوعی آسان خواهد شد، زیرا ذهن شما متمرکز است. شما هیچ مشکلی برای بررسی موضوعات سیاسی، فلسفی، مذهبی یا علمی ندارید. شاید تحقیقاتی راجع به چاپ، سفر، پزشکی و حقوق انجام دهید. ولی باید تصمیمات مهم را به فردا موکول کنید.

پیش بینی روابط شما: شما دوست دارید که طرفتان دنبال شما باشد و رویکردی که حساسیت های ظریف شما را در نظر نگیرد نمی پسندید. ولی این دفعه برای اولین بار می خواهید فوراً جذب فرد خاصی شوید. شما استانداردهای عادی رفتاری در اشتیاق به تجربه گرمای این رابطه را فراموش خواهید کرد.

پیش بینی شغل شما: امروز در بهترین حال و هوای خود نیستید و احتمالاً این باعث می شود که در محل کار اعتماد به نفس کمتری داشته باشید. مراقب باشید زیرا این خطرناک است. اعتماد بیش از حد به دیگران شما را به افکار اشتباه می اندازد. در نهایت فقط باید به خودتان اعتماد کنید. فال روزانه متولدین مرداد

آستین بالا بزنید و جزئیات مربوط به میراث، مالیات، بدهی، بیمه و اموال مشترک را تکمیل کنید. امروز کارهای زیادی را به انجام می رسانید زیرا چارچوب ذهنی شما جدی است و توجه شما به جزئیات عالی است. 

پیش بینی روابط شما: امروز شروع زمانی هیجان انگیز برای شماست – زمانی که رابطه ای جدید گویی می خواهد وعده های جدیدی بدهد. شما در حال قدم گذاشتن به آستانه ای جدید هستید که باورهای شما را تغییر می دهد و شرایطی که در آن خودتان را می یابید. زندگی همیشه این گونه نیست.

پیش بینی شغل شما: امروز ایده ها و افکار دیگران کاملاً برایتان غریب است. اولین واکنش شما این است که کاملاً آنها را رد کنید. در انجام این کار زیاد عجله نکنید. در حال حاضر باید خوب گوش کنید.فال روزانه متولدین شهریور

صحبت و گفتگو با شرکا و دوستان نزدیک بر مسائل عملی متمرکز است زیرا در ابتدا شما به چیزهای مفیدی توجه می کنید. می خواهید بدانید که هر چیزی چه هدفی دارد. تا فردا اقدامی نکنید.

پیش بینی روابط شما: امروز نمی توانید به طرز فکر قدیمی خود پایبند بمانید. اگر می خواهید این رابطه شما ابدی شود باید نگاه عمیقی به افکار خود بیندازید. مسئله این نیست که شما کسل کننده یا زودرنج هستید، موضوع این است که شما خودتان و زندگی را خیلی جدی می گیرید.

پیش بینی شغل شما: امروز اطلاعات مهمی دارید که برای پیشبرد کارتان به آن نیاز دارید. متأسفانه نیرویی قوی در مسیر شما قرار گرفته است و راهتان را سد کرده است. به نظر می رسد که کسی با همه ایده های نو مخالفت می کند. امیدتان را از دست ندهید.فال روزانه متولدین مهر

با آنکه از تأخیر، کمبود و اشتباهات کوچک رنج می برید، ولی در کل ذهن شما متمرکز است و وقتی نوبت به تمام کردن کاری می رسد، تحمل زیادی دارید. همچنین می خواهید نظم بیشتری پیدا کنید. سریعاً متوجه می شوید که چه کاری باید انجام شود.

پیش بینی روابط شما: امروز شما سر و صدای زیادی می کنید تا حرفتان شنیده شود. ولی در این زمان نباید نگران خجالت کشیدن باشید. برای اولین بار آنقدر مطمئن هستید که این رابطه پتانسیل خوشبختی را دارد که می خواهید وجهه خود را فدا کنید تا این اتفاق بیفتد. شجاع باشید. 

پیش بینی شغل شما: امروز ارتباطات آشفته می شود و متوجه می شوید که هرچه اطلاعات بیشتری از دیگران بدست آورید، بیشتر گیج می شوید. تلاش برای مرتب کردن قطعات گمشده پازل بسیار چالش برانگیز خواهد بود. امروز هیچ تصمیم مهمی نگیرید.فال روزانه متولدین آبان

بحث و گفتگو درباره کودکان، ورزش یا هر چیزی که مربوط به هنر باشد امروز عملی می شود. مردم می خواهند بدانند که بعضی چیزها چطور انجام می شوند و سرمایه قرار است از چه چیزی تأمین شود. با این حال روی تصمیمات مهم تأکید نکنید و تا فردا صبر کنید.

پیش بینی روابط شما: شما معمولاً در روش هدایت رابطه عاشقانه بسیار موشکاف هستید. ولی امروز در مورد نشان دادن خود واقعی تان، پشیمان نیستید. چه چیزی موجب چنین تغییری شده است؟ تنها دلیلش این است که فرد خاصی شما را برانگیخته است و برای اولین بار برایتان مهم نیست که کاملاً رک و صادق باشید.

پیش بینی شغل شما: امروز آنچه بر روی آن حساب باز کرده بودید نتیجه نمی دهد ولی دلیلی ندارد که ایمان خود را از دست بدهید. بپرسید که برای کمک چه کاری می توانید انجام دهید نه اینکه عقب بنشینید و کاری نکنید. امروز متوجه می شوید که کمک به دیگران در واقع کمک کردن به خودتان است. فال روزانه متولدین آذر

بحث های خانوادگی امروز بازده زیادی دارند. مردم می خواهند درباره تعمیرات و نحوه انجام کارها صحبت کنند زیرا آنها نتایج عملی می خواهند. با این حال روز خوبی برای استراحت در منزل و نظم دادن به کارها است.

پیش بینی روابط شما: امروز شانس برگرداندن فردی را دارید که کسی او را زیرکانه از شما دزدیده بود. حال و هوای خشنی دارید و خجالت نمی کشید که یادآوری کنید چه لحظات خوب و شادی با هم داشتید.

پیش بینی شغل شما: امروز سخت کوشی خصلت شما نیست ولی لازم است. شما این تصور از خودتان را دوست دارید که فردی خوش شانس باشید که در کل روز بازی کنید و در عین حال کارهای ناممکن را به انجام برسانید، ولی امروز باید سخت کوش باشید. فال روزانه متولدین دی

امروز استعدادهای ذهنی شما بطور عجیب غریبی زیادند، به همین دلیل روز خوبی برای تفکر جدی و موضوعات مهم است. امروز هر کاری بکنید، آن را با دقت و کامل انجام می دهید. ولی درباره موضوعات مهم توافق نمی کنید، فقط اطلاعات جمع آوری می کنید.

پیش بینی روابط شما: اگر می خواهید ظاهر جذابی داشته باشید، باید افکار خود را شکل بدهید. او شاید از بعضی از روتین های شما خسته شده باشد و دوست دارد روزی غیرقابل پیش بینی برایش بسازید. عشق همیشه به چیزهای تازه و شاداب و نه چیزهای کهنه و نخ نما واکنش می دهد.

پیش بینی شغل شما: امروز احساس فشار زیادی از سوی افراد دور و برتان می کنید. حس می کنید باید سطح خاصی از عملکرد را با کمال تمام بدست آورید. بیشتر این فشار از داخل است نه از سوی دیگران. به خودتان سخت نگیرید.فال روزانه متولدین بهمن

امروز در حالت کاهش هزینه و صرفه جویی در پول هستید. روز خوبی برای پول خرج کردن بر روی چیزهای غیرغذایی نیست. با این حال، روز خوبی برای فکر کردن درباره استفاده صحیح و عاقلانه از پولتان و برنامه ریزی برای آینده است. 

پیش بینی روابط شما: امروز روز بسیار خوبی است و شما دوست دارید رابطه جدید خود را بیشتر بررسی کنید. فردی که اخیراً ملاقات کرده اید خبر تازه و خوبی به نظر می رسد. شاید اولین بار که او را دیدید نگران بودید که چه اتفاقاتی خواهد افتاد، ولی حالا درک می کنید که با هم بودن، بهترین چیزی است که تابحال نصیبتان شده است.

پیش بینی شغل شما: ذهن نوسانی شما از سوی دیگران حمایتی نمی یابد و می خواهید انرژی خود را برای گرفتن مشورت و توصیه از دیگران نگه دارید. بهتر است تحقیق و تفحص خود را از کتاب ها، مجلات و ماهنامه ها انجام دهید. جواب شما آنجاست.فال روزانه متولدین اسفند

امروز زمانی را به نظم بخشیدن به کارهای شخصی و احترام به محیط زیست اختصاص دهید. شما صبر و شکیبایی انجام جزئیات را دارید. همچنین دقت و تحمل کافی برای تکمیل آنچه شروع کرده اید را دارید. در پایان روز، برای آنچه به دست آوریده اید شکرگذار خواهید بود.

پیش بینی روابط شما: عشق گاهی بالا و پایین دارد. امروز فقط بالا و پایین نیست و در همه جهت می گردد. زیرا شما و طرفتان با همنشینی یکدیگر لحظات خوبی را تجربه می کنید. در زمان هایی مثل حالا زندگی بسیار شگفت انگیز می شود زیرا عواطف مشتاقانه و مسری شما به اطرافیانتان یادآوری می کنند که عاشق بودن چه حس خوبی است.

پیش بینی شغل شما: امروز در موقعیت خوبی برای بهره بردن از آنچه در جریان است دارید. مردم به جهت نیاز دارند و شما می توانید آنها را جهت دهی نمایید. شخصیت مسئولیت پذیر شما دقیقاً همان چیزی است که لازم است – پس نترسید و سکان را در دست بگیرید. 


+ نوشته شده توسط فالگیر در سه شنبه بیست و چهارم بهمن ۱۳۹۱ و ساعت ۰ قبل از ظهر |